Subscribe
Powiadom o
guest

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
Radek
4 lat temu

Bardzo fajny artykuł, ja prowadziłem własną działalność gospodarczą ale jak mi wszedł duży zus to też szukałem oszczędności i teraz korzystam z inkubatora twój startup. Bardzo przydatne rozwiązanie. Nie płacę za porady prawne, mam opiekę marketingową osobowość prawną i księgowość w tej samej cenie co wcześniej płaciłem za samą księgowość.

Radek
Radek
4 lat temu
Reply to  tombijok

Super, chętnie się dowiem jak to działa w innych inkubatorach – będę czekał na wpis 🙂 Ja swoją przygodę z fundacją twój startup rozpocząłem w grudniu, rok temu. Na początku jest szkolenie z systemu CRM, przez który można wystawiać faktury. Każdy ma swoje indywidualne subkonto, wypłaty są realizowane sprawnie. Jak potrzebowałem dokumentów RODO czy regulaminu na stronę www to dostałem gotowca od działu prawnego, więc duży pozytyw i oszczędność. Bardzo przydały mi się również konsultacje i szkolenia z marketingu- świetny i bardzo pomocny team 🙂 Oprócz tego można korzystać z coworkingu albo salek, ale nie wiem dokładnie w jakiej liczbie… Czytaj więcej »

Przemek
4 lat temu

Szkoda, że nie było czegoś takiego jak zaczynałem, bo składki ZUS na początku dodały mi sporo stresu, pomimo zniżkowych dwóch lat, które szybko przepłynęły. Prowadzanie działalności gospodarczej nawet małej jednoosobowej nie jest takie proste i jest dużo innych wydatków, a nie tylko płacenie pitów, zusów i vatów.

Łukasz
Łukasz
3 lat temu

Polecam również: https://taxshield.pl/firma-bez-zus rejestrują spółki zoo za darmo i masz firmę bez zus 🙂

Klaudia
Klaudia
2 lat temu

Pomocna treść, też korzystałam z inkubatora przez 2 lata. Teraz szukam nowej formy. Przedstawione przez Ciebie treści to dla mnie świetne wskazówki.