Subscribe
Powiadom o
guest

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oskar
4 lat temu

Artykuł jak zawsze na podstawie dobrze zrobionego researchu + doświadczenia. To drugie niezastępywalne, ale jak widać przekazywalne. Bezcenna wiedza dla zaczynających i tych, którzy chcą poszerzyć świadomość finansową.
Czy testowałeś usługi skierowane do freelancerów typu AIP / inkubatory?

Paweł
Paweł
3 lat temu

Nosze się z założeniem własnego biznesu, wytwarzanie produktów z kompozytów. O ile o temacie którym się będę zajmował wiem już sporo o tyle w kwestii prowadzenia firmy jestem na zielony. Po lekturze tego artykułu nie powiem, że już wiem ale na pewno sporo się rozświetliło – dziękuję za to, że jest to pisane takim językiem żeby statystyczny Kowalski był w stanie to zrozumieć!
Na pewno zgłębię więcej artykułów na blogu i będę polecał – świetna robota

Michał
3 lat temu

Super artykuł, bardzo pomocny. Dziękuję bardzo!

Paweł
Paweł
3 lat temu

Witam,
Obecnie jestem kierowcą w firmie transportowej, chciałbym z początkiem przyszłego miesiąca założyć JDG i wystawiać faktury dla byłego pracodawcy.
Czy biorąc pod uwagę dalszą współpracę z tym samym zleceniodawcą będę płacił mały ZUS, jaki sposób rozliczania wybrać? Ryczałt, podatek liniowy itp.
Pozdrawiam

Łukasz
Łukasz
3 lat temu

Można skorzystać np z inkubatorów, wtedy koszty są minimalne. Wyczytałem to w super książce 'Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firme’. Tam gościu extra opisał wiele tych opcji no i tez mi sie udalo zdobyc niemala dotacje 🙂
Grunt to działać!

antyremiza wies
antyremiza wies
3 lat temu

Fajny, konkretny artykuł, który zawiera dosłownie wszystkie interesujące mnie zagadnienia.

Rabel
2 lat temu

Czyli w skrócie w Polsce praktycznie bardzo trudno jest prowadzić firmę bo dużo czasu zjada zajmowanie się papierami tak samo dużo pieniędzy niej zjadają podatki.